d1880adb28d7dbf0ec7d6a0eb1cd76ad.jpeg
b8ab887f112c503a8142e0ebd36dcc27.jpeg
  • Грошовий ящик HS-240 виготовлений зі сталі, оснащений горизонтальним висувним механізмом, має 6 відділень для монет і 4 для купюр та надійний замок. Дана модель може відкриватися як вручну, так і за допомогою програмно-керуючого сигналу. Завдяки інтерфейсу RJ-12 ящик легко підключається до ПК, POS-терміналу, касового апарату, фіскального принтера тощо.
Отримати консультацію

Детальніше дізнатися про апарат HS-240 Ви можете скачавши невеликий буклет в якому детально розписані всі характеристики даного пристрою

Технічні особливості
Зручність

Завдяки невеликим розмірам скрині (200*300*100 мм) не виникає складнощів при її установці. Це дозволяє розмістити грошовий ящик в комфортне для касира місце.

Практичність

Грошовий ящик HS-240 можна підключити до касового апарату, комп'ютера та POS-терміналу.Дана модель може використовуватися як в великих, так і невеликих магазинах самообслуговування, в кафе, на ринках, в аптеках.

Надійність

HS-240 має 6 секцій для монет і 4 секції для купюр, а також відділення для зберігання чеків. Наявність секретних відділень під грошовим піддоном і 3-х позиційний замок сприяють збереженню цінностей. Грошовий ящик касира має вбудований механічний замок з трьома положеннями (закритий / автоматичний режим / відкритий) і два ключа.

HS-240
Грошова скринька HS-240 має посилену конструкцію металевого корпусу. Горизонтальний тип розміщення дозволяє ховати пристрій під стіл, що істотно економити робочий простір. Ви легко можете поставити скриньку HS-240 в готелі, магазині, кінотеатрі або в громадській їдальні. Не має значення, де саме буде стояти ваша касовий ящик HS-240, головне, що його завжди можна використовувати в комплексі з касою, сканером штрих-коду або будь-яким маркувальним обладнанням.
Області застосування
#
Супермаркет
#
Аптека
#
Пошта
#
Фінансові установи
#
Готелі та ресторани
#
Пасажирські перевезення
Розміри і маса
Габаритні розміри, мм 245x320x90
Маса, кг 3
Конструкція
Тип горизонтальний
Матеріал корпусу сталь
Матеріал лотку пластик
Матеріал кліпс сталь
Соленоїд 12В
Датчик відкриття так
Лоток
Відділень для монет 6
Відділень для банкнот 4
Слот для документів ні
Кришка для інкасації ні
Написати відгук
Відгуків ще немає
#
Напишіть нам та отримайте професійну відповідь на Ваші запитання.
Отримати консультацію
Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно