Найкраща техніка для Вашого бізнесу
Застосування лише найнадійніших компонентів від світових виробників - компаній Citizen, Epson, Sanei Electric, Intermec, Toshiba, Datecs LTD.
Перейти в каталог
Надійний партнер для Вашого успіху
Нашою метою є максимальне задоволення потреб та побажань кожного з наших партнерів
Перейти в каталог
Інноваційні рішення для Вашого розвитку
Ми постійно слідкуємо за розвитком технологій в світі та найкращі з них впроваджуємо в Україні
Перейти в каталог
Про компанiю
#

ТОВ «Екселліо Трейд» - ексклюзивний представник міжнародної компанії-лідера серед світових виробників фіскальної техніки Datecs Ltd. (м. Софія, Болгарія). На українському ринку продукція компанія Datecs Ltd. представлена виключно під торгівельною маркою “Екселліо”.

Завдяки унікальним технічним рішенням, застосуванню іновацій та відмінним експлуатаційним характеристикам техніка ТМ “ЕКСЕЛЛІО” набула величезної популярності на ринку України. На сьогодні близько  500 000 пристроїв працюють на українських підприємствах, а обслуговування обладнання здійснюють понад 500 авторизованих центрів сервісного обслуговування по всій території України.

ТОВ “Екселліо Трейд” намагається максимально враховувати потреби та побажання Замовника та пропонувати найкращі умови співпраці! Продукція ТМ “Екселліо” відповідає найвищим вимогам щодо надійності та функціональності.

Бізнес процеси сучасності вимагають прогресивних рішень. Рішення, які ми пропонуємо успішно впроваджені та активно застовуються в розвинений країнах. ТОВ “Екселліо Трейд” працює для успішності Вашого бізнесу!

Чому ми?
Якість продукції
Якість продукції
Продукція ТМ «Екселліо» виробляється в ЄС та відповідає європейським та українським стандартам. Виробництво відповідає стандарту ISO 9001, а якість продукції постійно контролюється та підтверджується міжнародними та українськими центрами сертифікації.
Надійність
Надійність
Ми відповідально ставимось до виконання вимог наших партнерів та заслужили довіру лідерів українського ринку.
Досвід
Досвід
Завдяки тривалій та тісній співпраці з професіоналами ринку ми знаємо всі тонкощі реального застосування торгівельного обладнання.
Економія
Економія
Купуючи нашу техніку ви отримуєте високоякісний надійний продукт за доступну ціну.
Екселліо FP-700
"Екселліо FP-700" - потужний фіскальний реєстратор на базі високоякісного японського принтера Sаnеі, розрахований для роботи в умовах супермаркетів, мережевих аптек, підприємств громадського харчування та інших об'єктів з великим потоком покупців. Завдяки багаторічному досвіду розробки, застосуванню новітніх технологій та високоякісних матеріалів реєстратор FP-700 являє собою оптимальне поєднання ціни, якості та функціональних можливостей.
 • Проста інтеграція Проста інтеграція
 • Швидкий друк Швидкий друк
 • Вбудований дисплей Вбудований дисплей
 • Висока продуктивність Висока продуктивність
 • Надійна конструкція Надійна конструкція
 • Вибір лідерів рітейлу Вибір лідерів рітейлу
Екселліо DP-15
«Екселліо DP-15» - перша бюджетна модель портативних касових апаратів ТМ «Екселліо». Своєю появою модель DP-15 зобов'язана сучасному підприємцеві, який зважено робить кожен крок, особливо при придбанні інструментів для ведення власного бізнесу. «Екселліо DP-15» - це саме той апарат, який покликаний об'єднати в собі все необхідне для підприємця за доступну ціну. Апарат побудовано на якісних комплектуючих і він має все необхідне для комфортної роботи: потужний акумулятор, зручну клавіатуру, можливість підключення допоміжного обладнання (сканер штрих-коду, ваги, платіжний термінал), великий обсяг пам'яті товарів, фіскальну пам'ять на 4500 Z-звітів та всі програмні функції старших моделей.
 • Доступна ціна Доступна ціна
 • Надійний принтер Надійний принтер
 • Підключення сканера Підключення сканера
 • Компактність Компактність
 • Ергономічність Ергономічність
 • Автономність Автономність
Наші клієнти
 • 7680f70fc863c056b47467210855c3eb.jpeg
 • cd801fc89292a7a818b293b182d220e7.jpeg
 • 3701868f500120ba28365ab719e63cbe.png
 • 559e5e79e702203b3ea5cf3cbbc110f1.png
 • bc1c46745f4da91d22292db600875482.jpeg
 • 3482f511763fe13f04211c2ea4efcb91.png
 • ae291fda2f6acc84c5e14c4fa6f5ff3c.jpeg
 • 81d148288b2d7543329750acb8c1af03.png
 • 2a00d911e90b69e22e06dce282fd6162.png
Наші сертифікати
#
Напишіть нам та отримайте професійну відповідь на Ваші запитання.
Отримати консультацію
Статті
UberEats. Что изменится с выходом сервиса в Украину?

Сервис по доставке еды из ресторанов UberEats может начать работу в Украине уже в этом году. UberEats достаточно сильный мировой игрок, к тому же за четыре года работы по уровню дохода он обогнал в некоторых странах основной бизнес материнской компании Uber. Как повлияет выход сервиса на украинский рынок доставки еды, разбирался Retailers

По итогам 2017 года доля безналичных расчетов в Украине с использованием платежных карт увеличилась до 39,3%

Показатели рынка платежных карт и платежной инфраструктуры по итогам 2017-го свидетельствуют, что доля безналичных расчетов в Украине с использованием платежных карт увеличилась до 39,3% (на 3,8% с начала 2017 года).

Сканери штрих-кодів в Україні

Ускорить и упростить работу кассы призвано специальное устройство – штрих-код сканер. Специальная конструкция и внедрение последних технологий позволяет быстро считать информацию о товаре, передать её в компьютер, кассовый аппарат или POS-терминал. Устройство различается по типу исполнения, виду применяемого считывателя и способу подключения.В нашей компании вы можете купить сканер штрих-кода в Украине, который удовлетворит всем поставленным целям.

Суммы в чеках округлят: украинцам объяснили, кто выиграет от отказа от мелких монет

В Украине после отказа от мелких монет суммы расчетов за товары в чеках будут округлять. Об этом в блоге "Обозревателя" сообщил член Совета НБУ Роман Шпек. По его словам, в этом процессе важно общественное согласие среди покупателей и продавцов.

Торговельне обладнання для магазинів

Полегшити керування магазином та автоматизувати бізнес з використанням новітніх технологій допоможе торговельне обладнання в Україні. В першу чергу, це реєстратори розрахункових операцій (РРО) - електронні контрольно-касові апарати та фіскальні реєстратори. Висока якість запропонованої продукції підтверджують належні сертифікати, а всі моделі виробляються відомою компанією Datecs (Болгарія)..

Наша компанія пропонує торговельне обладнання для магазинів одягу, взуття, ресторанів, кафе – усіх місць, де потрібні перевірені сучасні прилади для обліку. Зручний каталог дозволяє швидко знайти обладнання та ПЗ:

 • касові апарати,
 • POS-обладнання
 • грошові ящики, 
 • сканери штрих-кодів,
 • принтери етикеток,
 • термінали збору даних,
 • електронні ваги,
 • устаткування для маркування.

 Ми є офіційними представниками всесвітньо відомої компанії Datecs (Болгарія). Наші фахівці допоможуть знайти обладнання для автоматизації торгівлі, що створить усі необхідні умови для прибуткової діяльності.

Чому придбати торговельне обладнання зручно в нашій компанії?

Пропонуємо:

 1. Розвинена дилерська мережа по всій Україні.
 2. Великий вибір устаткування найвищого класу якості, підтвердженого сертифікатами.
 3. Обладнання для роздрібної торгівлі, яке виробляється перевіреними виробниками з бездоганною репутацією.
 4. Допомогу у відбиранні, а також послуги з ремонту та обслуговуванню фіскальної техніки та іншого обладнання з каталогу.

ТОВ «Екселліо Трейд» являється офіційним представництвом компанії Datecs в Україні – лідера по виробництву касової техніки світового класу. Компанія Datecs (Болгарія) відмінно зарекомендувала себе в комплексної автоматизації роздрібної торгівлі, підприємств громадського харчування, сфери послуг і логістиці. Ціни на торгове обладнання для магазинів взуття, супермаркетів, кафе та інших об'єктів бізнесу встановлені на загальнодоступному рівні, що дозволяє здійснити вигідну купівлю. З усіх питань обертайтеся до наших менеджерів.

Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно